Vítejte!
Na těchto stránkách najdete informace o mých knížkách, ukázky povídek i pohádek a zprávy o autorských čteních, křtech a dalších možnostech k setkání.

Když zatoužíte po tom nějakou knížku vlastnit, napište mi, ráda vám ji pošlu i s podpisem a věnováním.

Pokud vás moje psaní osloví, moc mě potěší, když mi o tom necháte zprávu.
A díky, že čtete!
                           Zuzana

Všechny články

Křest knížek Smažák od Papeže Františka a Houbáci 2

23 .11. 2023 od 18hod v kavárně Zasekávák (Jaselská 20, Praha 6) proběhne uvedení knížek Smažák od Papeže Františka a Houbáci 2. díl. Čekají vás výjimeční kmotři, autorské čtení, tematické dobroty a knížky se slevou, podpisem i s věnováním! Zastavte se!

Číst více...

Houbáci a jiné lesní bytosti - právě vychází

Druhý díl Houbáčků už je na světě. Objednat si ho můžeme u všech dobrých knihkupců a o termínu křtu knížky se dozvíte na této stránce.

Číst více...

Houbáci - pro děti, co mají pod kloboukem - křest 25.11. v Praze a 28.11. v Těchobuzi u Pacova

Pohádkové příběhy houbových skřítků vám přečte autorka i hosté, těšit se můžete na kmotřičky-sudičky, stylové občerstvení a hlavně knížky, které ještě voní tiskařskou barvou.

Číst více...

Jak Houbáci zabránili tomu nejhoršímu

Příběh o Růžence a jedné zkažené borůvce. ilustrace: Lucie Charvátová

Číst více...

Křest knihy Bůh a neonové žabky

23.3. v 18hod v kavárně www.takavarna.cz v Praze na Vyšehradě pokřtíme knížku Bůh a neonové žabky! Těšit se můžete na několik povídek, trochu zpěvu, dobré víno a skvělou společnost. Stavte se!

Číst více...

Včelí muž a prasopes

Pořídili jsme si včely. „Jé, to je úžasný! Budete mít vlastní med. A včelky jsou fantastický… Teď jsem o tom viděla nád­herný dokument…,“ reagovali ti, kdo znali vče­ly z televize.

Číst více...

Zloděj ovcí s motýlkem

Závěrečný koncert sezóny se vydařil. Di­váků bylo víc než nás ve sboru a vypa­dali možná až nadšeně. Dokonce i náš sbormistr, přezdívaný „orchestrion“, se spoko­jeně uculoval a konverzoval s hosty.

Číst více...

Bůh a neonové žabky

Právě vychází nová knížka - sbírka povídek o cestě z rušného města na samotu. O tom, že tančit se dá začít v jakémkoli věku a že Bůh se dá potkat klidně i na dálnici u Mnichova. Zakoupit si ji můžete přímo v eshopu nakladatelsví pointa.

Číst více...